Telewizja światłowodowa od Jambox

Dzięki telewizji interaktywnej możesz korzystać z wielu wygodnych i nowoczesnych rozwiązań. Między innymi znajdziesz tu usługi takie jak CatchUP, StartOver, Nagrywarka sieciowa czy dostęp do wideo na życzenie. Telewizja interaktywna dopasuje się do Ciebie tak jak lubisz, oglądaj co chcesz, jak chcesz i kiedy chcesz.

Sprawdź nas!

Pakiety podstawowe


Bogaty

 • 65,00 zł /
  miesięcznie

 • Check Icon Liczba kanałów 184
 • Check Icon Zobowiązanie: 24 miesiące
 • Check Icon Aktywacja: 0,00 zł
 • Check Icon Multiroom: 15,00 zł *
Najczęściej Wybierany

Korzystny

 • 50,00 zł /
  miesięcznie

 • Check Icon Liczba kanałów 142
 • Check Icon Zobowiązanie: 24 miesiące
 • Check Icon Aktywacja: 0,00 zł
 • Check Icon Multiroom: 15,00 zł *

Podstawowy

 • 30,00 zł /
  miesięcznie

 • Check Icon Liczba kanałów 83
 • Check Icon Zobowiązanie: 24 miesiące
 • Check Icon Aktywacja: 0,00 zł
 • Check Icon Multiroom: 15,00 zł *
*Za każdy dodatkowy dekoder opłata w wysokości 15zł miesięcznie do abonamentu oraz jednarozowa opłata w wysokości 100zł
Pakiety tematyczne

Tematyczne pakiety telewizji cyfrowej to jeszcze więcej kanałów tematycznych na wyciągnięcie ręki oraz… pilota! Ta oferta stanowi uzupełnienie pakietów podstawowych Plus. Możesz je domówić w każdej chwili – szybko i łatwo, bo bez wychodzenia z domu, a nawet bez rozmowy telefonicznej z konsultantem!

Więcej sportu plus 14,99zł*
Więcej erotyki 14,99zł*
*Cena dotyczy pakietu z zobowiązaniem 12-miesięcznym

Pakiety premium

Pakiety telewizyjne z sekcji premium to prawdziwa gratka dla zagorzałych fanów kina i sportu. Kanały, które zawarte są w poszczególnych pakietach, gwarantują łatwy dostęp do najświeższych i najpopularniejszych premier filmowych, seriali, a także relacji z najważniejszych wydarzeń sportowych w kraju i na świecie.

Pakiet HBO +Max 24,90zł*
Pakiet Cinemax 10,00zł*
Pakiet CANAL+ Prestige 49,90zł*
Pakiet CANAL+ Select 44,90zł*
Pakiet Eleven 14,99zł*
Pakiet Filmbox 14,99zł*
*Cena dotyczy pakietu z zobowiązaniem 12-miesięcznym

Ceny bezterminowe

Więcej Erotyki Więcej Sportu Plus Pakiet Eleven Pakiet Cinemax Pakiet Filmbox Pakiet HBO +Max Pakiet CANAL+ Select Pakiet CANAL+ Prestige
24,99zł 24,99zł 24,99zł 14,99zł 19,99zł 29,99zł 62,99zł 68,99zł

Sprawdź nasze pozostałe usługi


Wszystkie usługi od jednego operatora

Zapraszamy do skorzystania z naszej zróżnicowanej oferty usług, dostosowanej do różnorodnych potrzeb. Oferujemy szybkie światłowody, bogaty wybór kanałów telewizyjnych, stabilne LTE, kompleksowe rozwiązania telefoniczne dla firm oraz dedykowany internet biznesowy. Bez względu na to, czy potrzebujesz szybkiego dostępu do internetu, kompleksowego pakietu telekomunikacyjnego dla swojej firmy, czy też rozrywki na najwyższym poziomie - mamy to wszystko dla Ciebie. Odkryj naszą ofertę już dziś i ciesz się kompleksowymi usługami dostosowanymi do Twoich potrzeb

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania FAQ

Usługa telewizji JAMBOX HD nie korzysta z pasma internetowego. Porty LAN w naszym terminalu są wyłączone z Internetu i są przeznaczone wyłącznie dla dekoderów IPTV w transmisji multicast. (Nie dotyczy to usługi SMART TV).

Do odbierania telewizji wymagany jest dekoder podpięty do terminala światłowodowego. Podłączenie dekoderów jest za pomocą przewodów internetowych (skrętka). W przypadku dekodera TV SMART jest możliwość uruchomienia telewizji poprzez WI-FI ( przy założeniu że sygnał sieci bezprzewodowej jest silny )

Na jednej umowie można uruchomić maksymalnie 4 dekodery telewizyjne. Jest możliwosc instalacji wiekszej liczby ale konieczne jest zawarcie kolejnej umowy.

Zobacz poradnik Jak zalogować się do JAMBOX go - kliknij

Do dekodera można podłączyć każdy odbiornik telewizyjny wyposażony cyfrowe wejście HDMI, zalecamy skorzystanie z takiego podłączenia - umożliwia ono wykorzystanie w pełni możliwości sprzętu i pozwala cieszyć się wysoką, cyfrową jakością obrazu i dźwięku.

Logo
Aleja Matki Bożej Fatimskiej 39,
34-100 Wadowice
telefon: 33 823 29 40
email: biuro@wadowicenet.pl
Polub nas
© 2024 WadowiceNET . Internet Telewizja Telefon w Wadowicach. Wszelkie prawa zastrzeżone.